.

תיאור הקורס: למי, למה, כמה ומתי

מה לומדים? להשתמש בביופידבק בטיפול בהפרעות שונות

קהל היעד: רופאים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מטפלים באומנויות, יועצים חינוכיים, מטפלי CBT. הקורס מוכר לגמול השתלמות לפסיכולוגים מכל החטיבות.

מתי? הלמידה המקוונת בקצב אישי מרגע הרשמה.  שיעורי התרגול המעשיים מתרחשים פעמיים בחודש בהרשמה מוקדמת

מה כלול במסגרת המחיר?  שיעורים מוקלטים בהם ניתן לצפות ללא הגבלה במשך 6 חודשים2 ימי תרגול מעשיים קבוצתיים*, קבוצות תרגול קטנות עם יחס חניכה אישי,  תעודה המעידה על סיום הקורס

תנאי קבלה:  תואר ראשון רלוונטי

 

תאריכי המפגשים פנים אל פנים*: המפגשים נערכים בין השעות 8:45-12:15 במודיעין. התאריכים נוספים מתעדכים לאורך השנה. כדי לעודד את השלמת הקורס, מרגע הרישום ישנם חודשיים להשלים את המפגשים פנים אל פנים ( בכל שלב) יש להירשם למפגשים.  התרגול יקבע בהתאם לכמות המשתתפים.

*בשל מגבלות הקורנה והסגר, התאריכים כפופים לשינויים. כמו כן, תתרחש הרשמה (ווידוא הגעה לימי התרגול) על מנת לעמוד במגבלות הריחוק החברתי (כמות משתתפים יחסית לגודל החדר)

72 שעות לימוד 

80 שעות לפסיכולוגים

 שיעורים קצרים

שיעור ראשון חינם

גישה לקורס חצי שנה

ד"ר יוסי ארנרייך

פסיכולוג חינוכי מומחה מדריך, יו"ר האגודה הישראלית לביופידבק (א.י.ל.י.ם)

השימוש בטכנולוגיה הטיפולית של הביופידבק פתחה בפני את השער לעולם טיפולי מגוון. טיפול שמשלב גוף ונפש ומבוסס מדע. הביופידבק מאפשר לי לסייע לסובלים מחרדות, הפרעת קשב, טראומות, כאבים ומחלות קשות לצד אימון לביצועי השיא. אני עובד כיום עם מנהלים בכירים וספורטאים בתחילת דרכם כדי לעזור להם למצות את הפוטנציאל האישי שלהם.

מלמד ביופידבק לקורס מסמיך היחיד בישראל שזכה להכרה אקדמית מלאה.

 

בוגרי הקורס מספרים

כמה זה עולה?

קורס לפסיכולוגים

  (40 ש"א לכל שלב)      

3,500 ש"ח

2,800 ש"ח

מחיר מיוחד

לשלב א'

3,200 ש"ח 

2,700ש"ח

מחיר מיוחד

לשלב ב'

3,200 ש"ח

2,700ש"ח

מחיר מיוחד

לשלב א' + ב'

6,400 ש"ח

4,850ש"ח

המבצע לזמן מוגבל

ביטול הרשמה:

היות ומדובר בקורס דיגיטלי מומלץ לצפות בשיעור הראשון, לפני הרכישה. מי שיבחר לבטל את הרכישה במהלך השבוע הקלנדרי הראשון מרגע הרכישה יקבל החזר בניכוי של 250 ש"ח דמי טיפול.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.